Під час будівництва будівлі або косметичних робіт дуже часто доводиться виконувати роботи на висоті. Для того щоб їх виконання було якісним і безпечним, необхідно використовувати будівельні ліси, які дозволять робочим абсолютно без побоювання за своє життя і здоров’я виконувати поставлені завдання. Крім того, будівельні ліси легко піддаються збиранню та розбиранню, і можуть мати абсолютно різні конструкції в залежності від типу будинку та сфери роботи.

Але купувати будівельні ліси вкрай невигідно, так як, по-перше, об’єкти будівництва регулярно змінюються, а, по-друге, після завершення однієї роботи доведеться шукати спеціальне місце для їх зберігання, що спричинить за собою зайві суттєві витрати. Звичайно, якщо цим займається велика будівельна компанія, то їй буде набагато зручніше придбати будівельні ліси з метою довгострокового користування. В інших випадках краще за все звернути свою увагу на оренду будівельних лісів.

Орендувати будівельні ліси можна у спеціалізованих фірмах, наприклад, тут орендувати їх можна дуже вигідно. Вони є майже в кожному місті.

Отже, оренда лісів має такі переваги:

1. Економія бюджету. Ліси для будівництва – це габаритне і вкрай дороге устаткування. Так що набагато простіше взяти їх в оренду, заплативши помірну плату, в порівнянні з вартістю, а після відразу ж відвести їх назад на фірму.

2. В оренду можна взяти будь-який тип будівельних лісів (вільні, полегшені, ригельні, модульні, рамні і т. д.), які дозволяють виконувати роботу не тільки зовні, але і всередині будівлі.

3. Деякі спеціалізовані фірми пропонують також послуги з транспортування будівельних лісів, а також збирання та розбирання конструкцій. Крім того, за окрему плату навіть буде надано весь спектр клінінгових послуг, що значно прискорить будівництво.

Вартість оренди розраховується не тільки від типу лісів, а й від їх площі, а також часу використання. Розрахунок, найчастіше, ведеться як погодинна оплата. При оренді будівельних лісів оформляється звичайний стандартний договір.