Тепла підлога

Сьогодні така конструкція як «тепла підлога» присутня в більшості квартир, будинків та дач. Тепла підлога може створити комфортні температурні умови в усьому житловому приміщенні або тільки в окремих його кімнатах.

Її часто використовують в якості додаткового джерела обігріву до наявного вже центрального опалення. При правильному монтажі можна розраховувати на довгий термін його експлуатації і безвідмовну роботу при будь-якої інтенсивності.

ПЕРЕВАГИ теплої підлоги ПЕРЕД радіаторами опалення

Якщо порівнювати стандартну опалювальну систему з системою «тепла підлога», то ми побачимо, що друга помітно перевершує першу за такими параметрами, як:

  • Підтримка природної вологості в приміщеннях. Радіатори опалення при настанні холодного сезони не остигають цілу добу, тому дуже сушать повітря. З теплими підлогами такої проблеми не спостерігається.
  • Економія електроенергії. Завдяки наявності терморегуляції, невластивої централізованого опалення, можна істотно знизити витрати на оплату електрики. Тут же можна відзначити і ефект саморегуляції: якщо температура повітря в приміщенні комфортна, тепла підлога віддає тепла менше (і навпаки).
  • Високий рівень безпеки. При контакті шкіри з гарячим радіатором опік практично неминучий, що особливо небезпечно для маленьких дітей. При експлуатації теплої підлоги такі травми, на щастя, виключаються.
  • Естетичність. Під підлоги плиткою не видно прокладеного кабелю, трубок, тому дизайн інтер’єру від їх наявності не страждає.
  • Довговічність. Вже згадана система здатна прослужити на благо своєму власникові 20-50 років в залежності від матеріалів виготовлення і марки виробника.

Тепла підлога – нагрівальний мат має площу обігріву 6 м². Призначена для монтажу під плитку. Її слід розміщувати на поверхню під плитковий клей. Не забувайте, що для монтажу плитки на теплу підлогу використовується спеціальний клей. Такий клей витримує перепади температур при швидкому нагріванні і при охолодженні нагрівальних елементів теплої підлоги. Підлогу, завдяки великій площі обігріву, можна використовувати не тільки вдома, але і в офісних центрах. Також вона незамінна в дитячих установах в міжсезоння.

ВИДИ теплих підлог

Сьогодні споживач може вибирати таке обладнання на свій розсуд, а не задовольнятися єдиним варіантом. Виробники постійно прагнуть розширювати асортимент, і завдяки їхнім зусиллям житлові приміщення оснащуються теплими підлогами різного типу. Найбільш затребуваною є електрична підлога, основу якої складають дроти зі спеціальних сплавів. Для контролю виробленого тепла вона оснащується терморегулятором. Придбати греющий кабель теплый пол pol5 можна за посиланням.

Досить часто зустрічається і водяна тепла підлога, що підключається до центральної системи гарячого водопостачання. Труби укладаються за певною схемою, тому фінішне підлогове покриття прогрівається рівномірно. Зрозуміло, влітку використовувати такий варіант не вийде, якщо немає газового котла і бойлера.

Третій варіант – інфрачервона підлога, що виготовляється з надтонкою нагрівальної плівки. Вона складається з великої кількості струмопровідних смуг, розташованих близько один до одного. Закриваються провідники міцним полімерним покриттям, так що цей варіант підійде для установки всюди, де потрібно делікатний нагрів поверхонь. Мобільну інфрачервону теплу підлогу досить розмістити під ваше підлогове покриття, таке як килим або палас і насолоджуватися теплом у приміщенні навіть при найсильніших заморозках.