Серцевина – основна частина циліндрового замку, що забезпечує його надійність. Цей пристрій, практично непідвладний сторонньому впливу, у вигляді відмички або інших засобів злому. Кожна серцевина оснащена індивідуальним механізмом, привести в дію який може тільки конкретний ключ.

Вибираючи серцевину для нового замку або, з метою заміни вже використовуваного, важливо розбиратися в основних видах даного пристрою:

  • Серцевина з вертушкою. Механізм оснащений ручкою-вертушкою, з внутрішньої сторони дверей. Проста в експлуатації і естетична серцевина, дає можливість швидко відімкнути двері в темряві або в аварійній ситуації;
  • Наскрізна серцевина. Передбачає можливість відмикання дверей ключем, як зовні, так і зсередини приміщення. Такий принцип можна застосувати до врізним замкам. Секретка забезпечує підвищену надійність – вставлений в замкову щілину ключ з внутрішньої сторони, робить неможливим відкриття замку зовні, навіть «рідним» ключем. Додатковий плюс – такий замок не зможуть відкрити діти;
  • Напівциліндр. Замок з такою серцевиною відкривається тільки з зовнішньої сторони. Встановлюється, як правило, в підсобних приміщеннях або спеціальних спорудах, де відсутня необхідність замикання зсередини.

Найважливішими критеріями, при виборі того чи іншого типу серцевини залишаються якість та стійкість до злому. Вироби на сайті svitzamkiv.ua володіють високим класом взломостойкості. Кожна личинка протестована і має високу стійкість до корозії і температурних змін.

Довжина і зміщення серцевини замка вибираються, з урахуванням товщини двері. Правильно підібрана серцевина, при установці повинна бути на одному рівні з декоративною накладкою або планкою ручки. Личинка невідповідного розміру – виступає або маленька, робить замок вразливим для зломщиків. У тих випадках, коли передбачається установка броненакладки, її характеристики будуть впливати на довжину серцевини.

Стійкість до розтину циліндрових замків забезпечується наступними секретами:

  • помилкові пази – заплутують зломщика при спробі підібрати відмичку;
  • нестандартні свердловини – заважають хакерам впливати на замок за допомогою удару;
  • використання високоміцних сплавів, що мінімізують ефективність механічного впливу на замок.

Вибрати і купить сердцевину замка, що відповідає всім вимогам, завжди можна в інтернет-магазині “Світ замків”.