Припускають, що вперше москітні сітки з’явилися в Амазонії. У наших широтах їх сьогодні встановлюють на вікна, вхідні та балконні двері, тим самим використовуючи від пилу і проникнення комах (особливо комарів), які в літній період залітають в приміщення і створюють дискомфорт. Крім бруду і надокучливих комах, москітні сітки служать в якості захисту від рослинних частинок – алергенів (наприклад, тополиного пуху). Сітки москітні дверні в будинках, де проживають домашні тварини, дозволить не випускати вихованців на вулицю або на балкон.

Конструкція москітної сітки

Звичайнісінька москітна сітка представлена ​​у вигляді дрібнопористий полотна, яке натягнуто на профіль з алюмінію.

Однак, не дивлячись на свою простоту, сітка має багато переваг:

– універсальність. Завдяки мінімальному діаметру отворів, москітні полотно захищає від пилу, комах, пуху і навіть від дощу, при цьому не закриває огляд і вільно пропускає повітря;
– непомітність. Сітки на вікнах майже неземетни, тому вони ніяк не можуть вплинути на інтер’єр будинку;
– легкість в експлуатації. Будь-хто може встановити Москіткі самостійно. Очистити нескладну конструкцію можна за допомогою мильного розчину і губки;
– міцність. Сітка складається з скловолокна і металевого каркаса, тому не може деформуватися;
-компактність. Наділена мінімальною товщиною, москітна сітка може поміститися в будь-якому місці, які ви виберете для її зберігання в зимові місяці.

Москітна сітка для дверей

Сітку на двері підбирають в залежності від конструкції. На сьогоднішній день виробляють москіткі з: нейлону, поліес, бавовни, фибергласа. Так само москітні сітки поділяються на такі види: орні, на магнітах, рулонні, плісе.

Що потрібно знати, встановлюючи москітні двері?

Як кріплення сітки передбачений алюмінієвий профіль з канавками і закаточним шнуром.

Встановлюючи двері на тривале користування, слід враховувати:

– перепад температури повітря;
– вологість;
– можливість сильного вітру.

Слід подумати про міцному кріпленні. Орні конструкції кріпляться дверними петлями з механізмом автозакритія, за допомогою яких двері сама закривається після відкриття. Якщо конструкція експлуатується постійно, знадобитися не менше двох автомеханізмов.

Як доглядати за сіткою?

Полотно є захистом будинку від бруду, тому періодично потребує чищення. Для цього знімати його не обов’язково. Досить буде протерти його губкою, змоченою мильним розчином, а потім вологою ганчіркою. При сильному забрудненні замість губки використовують м’яку щітку.