Сучасні технології призвели до того, що сьогодні в кожному будинку можуть встановлюватися автоматизовані системи, які значно полегшують життя людини. До таких систем можна віднести й автоматизовані секційні ворота.

Такі ворота вважаються побутовими і використовуються для відділення простору гаража у власному будинку або для позначення місця в’їзду на приватну територію.

Секційні гаражні конструкції встановлюються в місцях, де інтенсивність їх використання не перевищуватиме стандартних показників.

Такі ворота можна встановлювати лише за допомогою фахівців, адже для їхньої коректної роботи потрібно провести установку правильно. Побутові секційні ворота можна укомплектовувати автоматикою – це значно спростить їхню експлуатацію.

Переваги секційних воріт

Звичайно, такі ворота можна застосовувати і на промислових, комерційних об’єктах, адже вони мають безліч додаткових переваг:

 1. Простота установки.
 2. Надійність.
 3. Наявність вибору кольорів.
 4. Збереження постійного клімату всередині будь-якого приміщення.
 5. Стійкість до зламів.
 6. Вибір системи керування – вручну або автоматично.
 7. Вибір будь-якого варіанта обшивки.

Якщо говорити про вартість такого пристрою, то не можна сказати, що вона дуже низька. А якщо ви знайшли недорогий варіант секційних воріт, то це, швидше за все, підробка. Кріпляться такі вироби на стелі, тому іноді їх і називають стельовими.

Трохи про зсувні ворота

Ще один популярний вид воріт – це зсувні. Вони дуже прості в установці та управлінні, займають мало місця, а також не вимагають спеціального догляду.

Такий вид загородження ще називають відкатною брамою. Як вони функціонують?

Такі пристрої встановлюються та рухаються завдяки профільованій балці, яка прихована в основному блоці. Так, розсувні ворота при відкритті нічого не залишають на поверхні, і автомобіль може проїхати без перешкод.

Варіантів обшивки таких конструкцій існує кілька металів, профнастил, кування, дерево. Це ж стосується і колірної гами. Сьогодні зсувні ворота популярні, як ніколи раніше.

Це визначено насамперед перевагами даного типу воріт:

 1. Простота встановлення та експлуатації.
 2. Підвищена система безпеки.
 3. Економія простору.
 4. Відсутність можливості пошкодження автомобіля за сильного вітру.
 5. Нема потреби розчищати сніг узимку, щоб виїхати за межі воріт.

Купівля та встановлення зсувних воріт стане найоптимальнішим рішенням для тих, хто хотів би поєднати практичність з естетикою.