Український бізнесмен вірменського походження Артур Мхітарян розпочав в Подільському районі Києва грандіозне будівництво, яке отримало назву «Вежі майбутнього» і вже опинилось в центрі уваги світової архітектурної спільноти. Забудовник активно веде продаж вільних квартир, майбутні мешканці бронюють цікаві варіанті для себе, вивчають планування квартир на сайті Taryan Group.

Вежі майбутнього — футуристичне будівництво для комфортного життя

В майбутньому домі буде три окремі будівлі — це вежі висотою в 35 поверхів. Їх скляні фасади роблять проєкт незвичайним, дехто порівнює його вигляд з космічним кораблем. Квартири будуть розташовані, починаючи з 5 поверху, на кожному їх буде по 8. Для вільного пересування між поверхами будуть встановлені ліфти, вони також будуть спускатися до підземного паркінгу для зручності власників автівок.

Компанія Taryan Group та провідний архітектор детально розпланували площі квартир в декількох варіантах:

  • 1-кімнатна — від 63 м2;
  • 2- кімнатна — від 84 м2;
  • 3-кімнатна — від 122 м2.

Ціна на помешкання залежить від загальної площі та вибраного поверху. Хоч будинок і є автономним, всі комунікації під’єднані до міської системи. Стіни забудовник зводить з кирпичу, та їх відразу утеплюють мінеральною ватою. Фасади кожної вежі будуть скляними, забудовником також буде вмонтована центральна система кондиціювання, щоб мешканці не встановлювали зовнішні блоки на фасади.

Taryan Towers — Київ знайомиться з архітектурною новинкою

При створенні проєкту команда архітекторів продумала кожну деталь, щоб власники преміального простору були оточені комфортними умовами. В кожній квартирі є:

  1. Просторий коридор.
  2. Кухня-вітальня.
  3. Гардероб.
  4. Спальня або кілька спален.
  5. Санвузол. Кількість цих приміщень відповідає кількості спалень в квартирі.

Окремо треба звернути увагу на балкон-терасу, куди можна попасти з будь-якої кімнати в квартирі. Звідти відкриватимуться просто надзвичайні краєвиди на столицю України. Внутрішнє оснащення також на найвищому рівні, в кожній квартирі є функція «Розумний дім». Звичними функціями можна буде керувати просто зі смартфона. У власників 2-3-кімнатних квартир, які знаходяться на овальній частині веж буде перевага у вигляді просторої тераси, де так приємно проводити вільний час.

Вежі майбутнього — сучасний, функціональний проєкт, купити квартиру в Taryan Towers можна вже зараз. Актуальні ціни, останні новини по розстрочці є на сайті Taryan Group.