Зрозуміло, при виборі сантехніки ми бажаємо, щоб вона служила максимально довго. Які критерії слід врахувати при виборі ванни?

Більшість виробників робить вироби, з огляду на наступні параметри: варіативність довжини – 150, 170, 180 см, ширина зазвичай коливається від 70 до 85 см, але висота конструкції постійна – 65 см. Зустрічаються моделі з такими розмірами 180*90 або 190*100.

Давайте зупинимося на характеристиках деяких сантехнічних виробів.

Ванни, вироблені з чавуну

Головне достоїнство таких виробів – це тривале утримання тепла. Тепла температура води буде зберігатися досить довго.

Завдяки великій вазі, такий виріб завжди стійко. Тонкий, але 5-мм чавун може мати вагу до 130 кг.

Доведено, що якість, яке має ванна чавунна, незаперечна. Комплектація регульованими ніжками значно спрощує інсталяційний процес.

Компанії віддають перевагу виробництву саме такий сантехніці.

Доведено часом, що саме така сантехніка має найтриваліший термін служби, який прирівнюється до кількох десятків років! Ціни на таку сантехніку, правда, недешеві, але вони завжди окупаються.

Емаль є важливим фактором. Колір емалі повинен бути рівномірним, бути присутнім, відколи і патьоки в даному випадку недопустимі.

Моделі зі сталі

Маса таких ванн набагато менше, ніж чавунні. Ціна – дешевше, проте в якості вони набагато програють чавунним. З огляду на товщину стінок ванн, виготовлених зі сталі 2,5-3 мм, вага таких виробів 25-30 кг.

Перший хвилин в тому, що в таких ваннах відбувається різке охолодження води. Крім того, стінки дуже сприйнятливі до різкого потоку рідини, тому шум води буде дуже чути.

Акрилові вироби

Вони важать ще менше, ніж сталеві. Але шумоізоляція таких ванн набагато краще попередніх. Істотний мінус даної конструкції – це висока точка плавлення акрилу – 160 градусів С.

Тому ні в якому разі не можна використовувати засоби, що містять бензин або розчинники.

Гаряча пресування – ось єдиний спосіб виробництва акрилових ванн. Теплота акрилу оманлива. Насправді охолодження теплої води відбувається досить швидко.

Отже, з усього вищесказаного випливає висновок: вибір, перевірений часом – це ванни з чавуну. Крім того, слід пам’ятати, що термін служби буде також залежати від дбайливості догляду.