Як вибрати душову кабіну за типом, розмірами і матеріалами виготовлення для комфортної організації ванної кімнати?

Ванні кімнати сучасних квартир і багатьох будинків відрізняються зручністю і раціональним використанням простору. Саме тому популярність душових кабін з кожним роком незмінно зростає. Різноманітність моделей дозволяє підібрати кабіну, що влаштовує за розміром, функціоналу і вартості.

Розміри

Вибираючи душову кабіну тут https://ubm.com.ua/shop/category/dushevye-kabiny/dushevye-kabinu необхідно враховувати не тільки габарити ванної кімнати, але і розміри людей, які будуть використовувати цю кабіну надалі. Існують мінімальні показники довжини сторін для прямокутних моделей – 80 * 80 см, а також найменше значення радіусу для моделей, що мають округлу форму, – 50 см.

Для ванних кімнат середніх розмірів вдалим варіантом стане комбінована модель, що поєднує в собі можливості і душа, і ванною. Розташовуючись на незначній площі, така кабіна має глибоким піддоном, який можна використовувати як невелику ванну.

В даний час існують моделі і з повноцінними ваннами. При придбанні таких гідробоксів слід враховувати їх громіздкість.

Функції

Сучасна душевая кабина призначена не тільки для підтримки чистоти тіла, але і для повного розслаблення організму під час водних процедур. Крім стандартної душової насадки кабіна може бути обладнана пристроями для каскадного, тропічного або контрастного душу, душу Шарко, різного роду підсвічуваннями. Функціонал може бути доповнений вбудованим радіо, телефоном, цифровим програвачем. Різноманітність функцій перетворює процес прийняття душу в повноцінний сеанс релаксації, а використання кабін з гідромасажем, можливістю інгаляції і ароматерапії замінить відвідування спеціалізованих салонів.

Існують закриті моделі душових кабін, обладнані парогенератором, де створюється ефект парилки. При використанні душа в якості парної слід пам’ятати, що паритися без шкоди для здоров’я рекомендується не більше 20 хвилин, дітям до трьох років парна протипоказана у зв’язку з особливостями розвитку організму.

Піддони

Якісні душові кабіни відповідають всім вимогам безпеки. Піддони виготовляються з безпечних для здоров’я людини матеріалів (акрилу, пластика, кераміки, чавуну, натурального каменю) і оснащуються рифленою поверхнею, що перешкоджає ковзанню. Для виготовлення стін і дверей використовується загартоване скло, в менш дорогих моделях – оргскло. Регульовані опори надають душовій кабіні стійкість і дозволяють виробляти установку навіть на похилих поверхнях.