Натуральні текстури в інтер’єрі завжди привертають увагу. Предмети меблів з каменю, мармуру, граніту виглядають стильно і дорого, і як ніколи актуальні.

Але натуральний камінь при взаємодії з зовнішнім середовищем виявляється зовсім не практичним, і недовговічним. Особливо це стосується виробів для ванної кімнати та кухні.

Мийки з мармуру через час тріскаються, тому що мармур легко вбирає вологу, що веде до розбухання вироби і появи тріщин. Так само через поглинання вологи вироби з натурального каменю схильні до утворення грибка, корозії.

Згодом натуральний мармур через взаємодію з агресивним середовищем миючих засобів «отшелушивается», і виріб приходить в непридатність. Підсумок: гарний предмет інтер’єру за «кругленьку суму» з коротким терміном служби.

Чи можна поєднати естетичність і твердість натурального каменю з практичністю і довговічністю у використанні? Можна, можливо!

Композитні мийки – ідеальне сучасне рішення для Вашого інтер’єру, що поєднує в собі високу якість, надійність і естетичність по оптимальному співвідношенню ціна / якість.

Дані мийки виготовляються з полімер шляхом змішування кварцового дрібнодисперсного фракції зі смолою. Смола заповнює порожнечі в складі, виключаючи можливість поглинання вологи і розмноження грибка.

Це робить композитні мийки дуже міцними і гігієнічними. Так само при виробництві вироби додатково піддаються вакуумированию спеціальною машиною, яка відкачує з суміші повітря, не дозволяючи матеріалу руйнуватися з часом, що є гарантією довговічності вироби.

При цьому зовні композитні мийки мають текстурою натурального каменю і ідеально вписуються в інтер’єр в стилі ECO.

Переваги композитних мийок для кухні:

  • Виробляються за передовою технологією відповідно до СТО і відповідають всім вимогам сучасних господинь, гарантуючи високу якість виробів і практичність в експлуатації.
  • Стійкі до поглинання вологи і перепадів температур від + 70˚ до 0˚, що виключає появи тріщин і продовжує термін служби виробу, економлячи ваші гроші і час.
  • Виглядають як натуральний камінь, при цьому поверхня ідеально гладенька. Більш того, композит дозволяє втілювати в життя креативні дизайнерські рішення, а естетичний зовнішній вигляд зберігається надовго за рахунок стійкості матеріалу до хімічних засобів, барвним речовин і механічного впливу.
  • Абсолютно гігієнічні та безпечні. Через низький показник поглинання вологи (всього 0,02% від всього обсягу вироби) миття не піддаються корозії і розвитку грибкових утворень, а це означає, що ви можете не переживати за чистоту кімнати і за ваше здоров’я і здоров’я членів вашої сім’ї.
  • Вигідні і економічні. Композитні мийки володіють оптимальним співвідношенням ціна / якість і вартістю нижче середнього в своєму сегменті. Така ціна досягається завдяки застосуванню в складі вітчизняних компонентів при збереженні високої якості, а в поєднанні з довговічністю в експлуатації економить ваші кошти.

Варто відзначити, що мийки даного класу пройшли випробування агресивними речовинами (розчин йоду спиртовий, розчин діаманти зеленої спиртової, фарбувальні соки і т. д.), які з легкістю були видалені звичайні миючі засоби, не залишивши слідів і подряпин.